





Wymiary 240×220 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 347,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Pościel krepa jest wykonana z wysokiej jakości bawełny. Pościel krepa nie wymaga prasowania i jest bardzo łatwa w pielęgnacji. Wprowadź do swojej sypialni spokój i delikatność dzięki pościeli Kvítí w kolorze beżowym. Subtelny beżowy tło zdobią drobne motywy kwiatowe w naturalnych odcieniach. Pościel jest idealnym wyborem dla osób pragnących spokojnego i przytulnego wnętrza z nutką stylu rustykalnego lub vintage.Pościel jest standardowo produkowana z zamkiem błyskawicznym. Wszyty zamek błyskawiczny jest obecnie bardzo poszukiwany ze względu na bardzo łatwą zmianę pościeli. Do produkcji użyto zamka błyskawicznego z suwakiem, który nie wystaje z pościeli. Zapięcie pościeli wykonane jest za pomocą tzw. zamka, w którym zamek błyskawiczny nie biegnie na całej szerokości pościeli, ale jest odszyty 10 cm od krawędzi, dzięki czemu rogi pościeli są wzmocnione. Przed pierwszym użyciem proszę wyprać pościel. Wymiary pościeli podajemy po skurczeniu, gdzie nowa pościel jest produkowana z zapasem wymiarowym. Kurczliwość tkanin bawełnianych należy do normalnych właściwości. Proszę przestrzegać symboli konserwacji podanych na metce produktu. Nie zalecamy suszenia pościeli w suszarce, ale jeśli mimo to chcą Państwo użyć suszarki, należy wybrać dłuższy program z niższą temperaturą suszenia. Pościel należy prać i suszyć na lewej stronie. Pościel krepa nie wymaga prasowania i jest bardzo łatwa w pielęgnacji.Pościel została wyprodukowana w Czechach.Zestaw zawiera: 2x poszewka na poduszkę 70 x 90 cm 1x poszewka na kołdrę 240 x 220 cm
| Szerokość: | 240 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 220 cm |
| Rodzaj | Łóżko dwuosobowe |
|---|---|
| Materiał | Bawełna, Krepa |
| Zapinanie | Zamek |
| Motywy | Kwiaty |
| Kolor | Beżowa |
| 4home | 4HOME |
| Prasowanie | Wykonanie niegniecące |
| Rodzaj łóżka | Łóżko podwójne przedłużona długość |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 240 x 220 cm, 2 szt. 70 x 90 cm |
| Rozmiary kołdry | 240 x 220 cm |
| Rozmiary poduszki | 70 x 90 cm |
| Suszarka | Tak |
| Zalecane pranie | 60 °C |
| Producent | Kvalitex |

Kwiaty, francuska, bawełniana
W magazynie
140×200 cm, kwiaty
Dostawa gratis
Bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, krepowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, krepowa
W magazynie
Kwiaty, łóżko dwuosobowe, francuska
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, krepowa, guziki
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Francuska
W magazynie
140×200 cm, jesienna, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, krepowa
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Francuska, flanelowa, zamek
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Zwierzęta, jesienna, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Bawełniana, guziki
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa, zamek
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Poliestrowa, zamek
W magazynieDostawa gratis
Kwiaty, poliestrowa, mikroplusz
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, mikroflanel, poliestrowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, krepowa, zamek
W magazynie
200×220 cm, bawełniana, zamek
W magazynie

Łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Obrusy bożonarodzeniowe, okrągła, prostokątna
W magazynie
Średnica
W magazynie
Zapachowa, dekoracyjna, sztukowa
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie