




Wymiary 39×160×35 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Stolik pod telewizor Rio Atlantic Pine and Anthracite łączy naturalny dekor sosny Atlantic z kontrastującym wykończeniem w kolorze antracytu, tworząc nowoczesny i zrównoważony wygląd. Czyste linie i niski profil sprawiają, że stolik wygląda elegancko i z łatwością wpasowuje się w nowoczesne i industrialne wnętrza. Stolik jest wykonany 100% z płyty wiórowej pokrytej melaminą o grubości 18 mm, co zapewnia wytrzymałość, stabilność i długą żywotność. Praktyczna przestrzeń do przechowywania pomaga utrzymać sprzęt telewizyjny i akcesoria w porządku, a melaminowa powierzchnia jest łatwa w utrzymaniu. Parametry i specyfikacje: materiał: płyta wiórowa pokryta 100% melaminą grubość płyty: 18 mm wymiary: szerokość 160 cm, wysokość 39,1 cm, głębokość 35 cm kolor: sosna Atlantic / antracyt
| Szerokość: | 160 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 35 cm |
| Wysokość: | 39 cm |
| Rodzaj stolika telewizyjnego | Na nóżkach |
|---|---|
| Styl | Nowoczesny, Industrialny |
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Materiał | Laminat |
| Kolor | Brązowa |
| Rodzaj drewna | Sosna |
| Dekor | Sosna atlantycka |
| Kraj pochodzenia | Made in Türkiye |
| W demontażu | Tak |
| Producent | Hanah Home |

Nowoczesna, dębowa

Matowa, laminatowa
W magazynie
50×167 cm, głębokość, matowa
W magazynieDostawa gratis
52×168×39 cm, nowoczesna, na nóżkach
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, nowoczesna, na nóżkach
W magazynie
44×90×30 cm, na nóżkach, matowa
W magazynie
50×180×31 cm, matowa
W magazynie
Wisząca, nowoczesna, matowa
W magazynie
Nowoczesna, skandynawska
W magazynie
Drewniana, skandynawska
W magazynie
Nowoczesna

52×150×34 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Wisząca, głębokość, błyszcząca
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, industrialna, głębokość
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, na nóżkach, matowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, głębokość, błyszcząca
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, nowoczesna, industrialna

Nowoczesna, szklana
W magazynie
55×150×40 cm, nowoczesna, industrialna
W magazynieDostawa gratis
49×160×32 cm, drewniana, nowoczesna
W magazynie
Drewniana
W magazynie
Drewniana, nowoczesna, industrialna


30×180 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Drewniana
W magazynie
55×200×37 cm, drewniana, szklana
W magazynieDostawa gratis
Industrialna, głębokość
W magazynieDostawa gratis
47×160×35 cm, drewniana, nowoczesna
W magazynie
Nowoczesna, głębokość
Dostawa gratis
12×180×45 cm, na nóżkach, matowa
W magazynie
Industrialna, głębokość, na nóżkach
W magazynieDostawa gratis
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie