









Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 144,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Pościel bawełniana, która wniesie bożonarodzeniową atmosferę również do sypialni. Pościel świąteczna w kolorze czerwonym i kremowym z wieloma motywami tematycznymi z pewnością przyniesie Ci same magiczne sny pełne świątecznej radości i dźwięku dzwoneczków. Miękka i delikatna 100% bawełna zapewni Ci wygodny i zdrowy sen. Pościel jest obustronna - jednej strony czerwona z wesołym motywem prezentów bożonarodzeniowych, z drugiej stronie w delikatnym kremowym kolorze z drobnym motywem ostrokrzewu. To doskonałe połączenie do tworzenia kreatywnych aranżacji. Dla zapewnienia najwyższego komfortu pościel posiada praktyczne zapięcie na zamek błyskawiczny. Komplet zawiera: 2x poszewkę na poduszkę 70 x 90 cm 1x poszwę na kołdrę 220 x 200 cm
| Rodzaj | Francuskie |
|---|---|
| Materiał | Bawełna |
| Zapinanie | Zamek |
| Motywy | Bożonarodzeniowe |
| Kolor | Czerwona |
| 4home | 4HOME |
| Prasowanie | Zalecamy prasowanie w średniej temperaturze |
| Rodzaj łóżka | Łóżko podwójne standard |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 220 x 200 cm, 2 szt. 70 x 90 cm |
| Rozmiary kołdry | 220 x 200 cm |
| Rozmiary poduszki | 70 x 90 cm |
| Suszarka | Tak |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4Home |
Opinie użytkowników
Jest super
Wysokiej jakości tkanina w dotyku, ładny, wyrazisty kolor i wzór. Tak jak na zdjęciu. To prezent, więc nie próbowałam.
Piękny motyw świąteczny

Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra, satynowa
W magazynie
Kwiaty, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, mikroflanel, poliestrowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, mikroflanel, poliestrowa
W magazynie
Łóżko dwuosobowe, francuska, bawełniana
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa, bożonarodzeniowa
W magazynie
Jednokolorowa, francuska, bawełniana
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
W paski, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Poliestrowa, zamek, bożonarodzeniowa
W magazynieDostawa gratis
Mikrofibra, poliestrowa, zamek
W magazynie
Łóżko dwuosobowe, francuska, bawełniana
W magazynie
200×220 cm, mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, flanelowa
W magazynie
200×220 cm, bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe, mikroflanel
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Bawełniana, poliestrowa
W magazynie
Francuska, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, mikrofibra
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie

Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Bawełniana, poliestrowa, mikroplusz
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
200×200 cm, lniana, zamek
W magazynie
70×64×20 cm, dębowa, matowa
W magazynie
67×119×23 cm, nowoczesna, matowa
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
Francuska, bawełniana, bawełniana satyna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, satynowa
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
180×200 cm, bawełniana, klasyczna
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
180×200 cm, bawełniana, napinająca
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
180×200 cm, bawełniana, napinająca
W magazynie
180×200 cm, bawełniana, napinająca
W magazynie