







Klienci najczęściej wspominają
Zobacz recenzjeNajlepsza cena z ostatnich 30 dni: 119,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Bawełniana pościel z doskonałym zimowym urokiem. Podaruj sobie oryginalną sypialnię dzięki przyciągającemu wzrok połączeniu motywu śnieżnych wiosek i skandynawskiego wzoru. Odcienie kojącego błękitu uzupełnia biel i subtelny detal w postaci czerwonych ptaszków. Krótko mówiąc, pościel, która wyczaruje idealną zimową atmosferę w ciepłej i wygodnej sypialni. Przyjemna w dotyku i wysokiej jakości 100% bawełna zagwarantuje przyjemne zasypianie i maksymalny komfort podczas snu. Pościel ma ten sam wzór po obu stronach i jest zapinana na zamek błyskawiczny. Poszewka na poduszkę jest szyta z metra, więc może się nieznacznie różnić ze względu na różnorodność wzoru. Zestaw zawiera: · 1x poszewkę na poduszkę 70 x 90 cm · 1x poszwę na kołdrę 140 x 200 cm
| Rodzaj | Łóżko jednoosobowe |
|---|---|
| Materiał | Bawełna |
| Zapinanie | Zamek |
| Motywy | Bożonarodzeniowe |
| Kolor | Niebieska |
| 4home | 4HOME |
| Prasowanie | Zalecamy prasowanie w średniej temperaturze |
| Rodzaj łóżka | Łóżko pojedyncze standard |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
| Rozmiary kołdry | 140 x 200 cm |
| Rozmiary poduszki | 70 x 90 cm |
| Suszarka | Tak |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4Home |
Klienci najczęściej wspominają
Opinie użytkowników
Jest wysokiej jakości.
piękne
wysokiej jakości
Wysokiej jakości.
Piękne, starannie wykonane pościele mają intensywne kolory.
Zaletą jest suwak.
Przyjemny bawełniany materiał
Dobra, w porządku cena.
Pościel została zakupiona jako prezent świąteczny pod choinkę. Jakość materiału, włącznie z prześcieradłem, jest odpowiednia — nie mam nic do dodania, 100% zadowolenia z szybkiej dostawy i dobrego opakowania. Dziękuję i sprawiło to wielką radość.
Piękny świąteczny motyw i bawełniany materiał.

Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, mikroflanel, poliestrowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, mikroflanel, poliestrowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Jednokolorowa, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, mikroflanel, poliestrowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, mikroflanel, poliestrowa
W magazynie
Kwiaty, francuska, bawełniana
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, w gwiazdy, łóżko jednoosobowe
W magazynie
140×200 cm, kwiaty, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Francuska, bawełniana, zamek
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Jednokolorowa, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Francuska, bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko dwuosobowe, bawełniana, guziki
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Jednokolorowa, francuska, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
W gwiazdy, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
W gwiazdy, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Bawełniana satyna, satynowa, guziki
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, flanelowa
W magazynie

Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Bawełniana, sztukowa, zwierzątka
W magazynie

Elastyczna
W magazynie
Szklana
W magazynie
Hipoalergiczna, włókno puste
W magazynie
Bawełniana, zestawy, bambusowa
W magazynie
Dla chłopców
W magazynie
Ochraniacze na materac
W magazynie
Zaciemniająca, nowoczesna, poliestrowa
W magazynie
Na długie świece, skandynawska, wewnętrzna
W magazynie

Zestawy
W magazynie
Walentynkowa, ceramiczna, średnia pojemność (250-400 ml)
W magazynie
40×42×40 cm, plastikowa, kwadratowa
W magazynie
Szklana, na tealighty, wewnętrzna
W magazynie
Gumowa, prostokątna, zewnętrzna
W magazynie