






Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Praktyczna pościel z kory o nietradycyjnym designu. Eleganckie połączenie kwiatowych ornamentów w niebieskim kolorze z musztardowymi żółtymi detalami daje niepowtarzalną atmosferę portugalskiej architektury. To tak, jak byś zasypiał w najbardziej luksusowej sypialni królewskiego pałacu. Praktyczna kora bawełniana to świetny materiał do łatwego utrzymania, ponieważ łączy w sobie miękkość i wygodę bawełny z praktyczną obróbką bez prasowania. Pościel zapinana jest na zamek, wzór z obu stron jest taki sam. Zestaw zawiera: • 1 poszewkę na poduszkę 70 x 90 cm • 1 poszwę na kołdrę 140 x 220 cm
| Szerokość: | 140 cm |
|---|
| Rodzaj | Łóżko jednoosobowe |
|---|---|
| Materiał | Bawełna, Krepa |
| Zapinanie | Zamek |
| Motywy | Kwiaty |
| Kolor | Niebieska |
| 4home | 4HOME |
| Prasowanie | Nie wolno prasować |
| Rodzaj łóżka | Łóżko pojedyncze przedłużona długość |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 140 x 220 cm, 70 x 90 cm |
| Rozmiary kołdry | 140 x 220 cm |
| Rozmiary poduszki | 70 x 90 cm |
| Sezon | Kolekcja wiosenna |
| Suszarka | Nie |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4Home |
Opinie użytkowników
Nie obraża ani nie zachwyca. W tej jakości można znaleźć tańszy produkt u konkurencji.
Średnia jakość
Wysoka cena
Ładna próbka, nie trzeba prasować.

Kwiaty, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
140×200 cm, łóżko jednoosobowe, mikroflanel
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, mikroflanel, poliestrowa
W magazynie
Jednokolorowa, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
W serduszka, kropki, łóżko jednoosobowe
W magazynie
160×200 cm, w serduszka, kropki
W magazynie
140×220 cm, łóżko jednoosobowe, mikroflanel
W magazynie
200×220 cm, kwiaty, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
140×200 cm, jesienna, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Francuska, bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Jednokolorowa, zwierzęta, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, satynowa, guziki
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, poliestrowa
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, krepowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
140×220 cm, jednokolorowa, łóżko jednoosobowe
W magazynie
140×200 cm, zwierzęta, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Kwiaty, łóżko dwuosobowe, francuska
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, krepowa, zamek
W magazynie
Jednokolorowa, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
140×200 cm, kwiaty, bawełniana
W magazynie
Kropki, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Francuska, flanelowa, zamek
W magazynie
Zwierzęta, jesienna, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie

Łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Obrusy bożonarodzeniowe, okrągła, prostokątna
W magazynie
Średnica
W magazynie
Zapachowa, dekoracyjna, sztukowa
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie