





Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Pozwól sobie na romantyczne marzenia z pościelą bawełnianą Jasmine love. Eleganckie połączenie naturalnych kolorów z wzorem kwiatów jaśminu i pasami udekoruje każdą sypialnie, a dzięki 100% bawełnie zapewni wygodny odpoczynek i spokojny sen. Pościel jest obustronna - z jednej strony białe kwiaty jaśminu na beżowym tle, z drugiej strony pasy. Można ją zatem dowolnie zmieniać, urozmaicając wygląd łóżka każdego dnia. Dla zapewnienia najwyższego komfortu pościel posiada praktyczne zapięcie na zamek błyskawiczny. Komplet zawiera: 1x poszewkę na poduszkę 70 x 90 cm 1x poszwę na kołdrę 140 x 220 cm
| Rodzaj | Łóżko jednoosobowe |
|---|---|
| Materiał | Bawełna |
| Zapinanie | Zamek |
| Motywy | Paski |
| Kolor | Beżowa |
| 4home | 4HOME |
| Gramatura | 115 g/m2 |
| Prasowanie | Zalecamy prasowanie w średniej temperaturze |
| Rodzaj łóżka | Łóżko pojedyncze przedłużona długość |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 140 x 220 cm, 70 x 90 cm |
| Rozmiary kołdry | 140 x 220 cm |
| Rozmiary poduszki | 70 x 90 cm |
| Sezon | Kolekcja wiosenna |
| Suszarka | Tak |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4Home |
Opinie użytkowników
100% bawełna

W paski, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
W paski
W magazynie
140×200 cm, łóżko jednoosobowe, krepowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana satyna, satynowa, guziki
W magazynie
Kwiaty, kropki, bawełniana
W magazynie
Bawełniana, guziki
W magazynie

Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, krepowa
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa, zamek
W magazynie
Bawełniana, poliestrowa
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana, krepowa, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra, bawełniana satyna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, krepowa
W magazynie
200×220 cm, bawełniana, guziki
W magazynie
Perkalowa
W magazynie
Łóżko dwuosobowe, poliestrowa, zamek
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kropki, łóżko dwuosobowe, bawełniana
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
W serduszka, łóżko jednoosobowe, mikroflanel
W magazynie
200×220 cm, lniana, zamek
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, poliestrowa
W magazynie

Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Zapachowa, dekoracyjna, sztukowa
W magazynie
Elastyczna
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Na drzwi, na stół
W magazynie
Dla dziewczynek, do łóżeczka, zamek
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Do sypialni, nowoczesna, okrągła
W magazynie
Szklana, dawkowa
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Solarna, ścienne oświetlenie, plastikowa
W magazynie

Ogrodowa, klasyczne dziecięce huśtawki, wisząca
W magazynie