Produkty, które mogą Ci się spodobać
Kremowy dywan odpowiedni do prania 60x100 cm Joy 1400 – Ayyildiz Carpets
Wymiary 60×100 cm
Historia cen
- 25.04.2026 - 50,32 zł
- 17.02.2026 - 49 zł
- 14.02.2026 - 44,48 zł
- 2.12.2025 - 49 zł
- 28.11.2025 - 43,3 zł
- 1.11.2025 - 44,71 zł
- 20.10.2025 - 43,3 zł
- 8.10.2025 - 43,5 zł
- 26.09.2025 - 44,5 zł
- 16.09.2025 - 45,65 zł
- 12.09.2025 - 44,5 zł
- 29.08.2025 - 48 zł
- 15.08.2025 - 44,5 zł
- 25.04.2026 - 41,64 zł
- 17.02.2026 - 49 zł
- 14.02.2026 - 39,95 zł
- 2.12.2025 - 49 zł
- 28.11.2025 - 37,6 zł
- 1.11.2025 - 40,42 zł
- 20.10.2025 - 37,6 zł
- 8.10.2025 - 38 zł
- 26.09.2025 - 40 zł
- 16.09.2025 - 42,3 zł
- 12.09.2025 - 40 zł
- 29.08.2025 - 47 zł
- 15.08.2025 - 40 zł
Opis produktu
Kremowy dywan odpowiedni do prania 60x100 cm Joy 1400 – Ayyildiz Carpets
Wymiary
| Szerokość: | 60 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 100 cm |
Specyfikacje
| Pomieszczenie | Wewnętrzne |
|---|---|
| Wysokość włosu | Shaggy, Średni włos |
| Wzór | Jednokolorowe |
| Kraj pochodzenia | CN |
| Skład i rodzaj materiału | Poliester |
| Długość włosia | 11 mm |
| Grubość | 1.1 cm |
| Długość włosia dywanu | Krótkie włosie |
| Kształt | Prostokątny |
| Waga | 0.72 kg |
| Długość | 100 cm |
| Certyfikaty i normy | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Umiejscowienie | Wewnętrzne |
| Rodzaj tkania | Tkane maszynowo |
| Rodzaj wykończenia | Obszyte krawędzie |
| Rodzaj włosia | Rodzaj splotu (Welur) |
| Kolekcja | Joy |
| Design | Nowoczesny |
| Jakość | Basic |
| Gęstość | 1200 g/m² |
| Gęstość tkaniny | Niska |
| Właściwości | Odpowiedni do prania/antypoślizgowy/odpowiednie do podgrzewanych podłóg/odpowiednie do robotów sprzątających |
| Pielęgnacja | Nie używać chemicznych środków czyszczących/nie wyżymać/nie używać chemicznych środków wybielających/nie prasować/prać w temp. 30°C/odkurzać regularnie/nie można suszyć w suszarce/można prać w pralce |
| Materiał tylnej strony | Filc |
| Specyfikacja materiału | 100% poliester |
| Kolor | Kremowy |
| Producent | Ayyildiz Carpets |
Polecamy

Zielono-szary dywan Flair Rugs Cosmos, 120x170 cm
120×170 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Czarno-biały wełniany dywan dwustronny tkany ręcznie 120x180 cm Donna – Hanse Home
120×180 cm, do pokoju, shaggy

Dywan Travero beige/cream 160x230 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Dywan Universal Parma Garro, 120x170 cm
120×170 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Kremowy dywan odpowiedni do prania 160x230 cm Pompei 1612 – Ayyildiz Carpets
160×230 cm, do pokoju, shaggy
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Dywan odpowiedni do prania w kolorze kości słoniowej 55x80 cm Network – Mette Ditmer Denmark
55×80 cm, chodniki, shaggy
W magazynie
Dywan Universal Moar Hakuna, 60x120 cm
60×120 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Niebieski wełniany dywan Flair Rugs Aubusson, 150x240 cm
150×240 cm, do pokoju, naturalna
W magazynieDostawa gratis
Czarno-kremowy chodnik dwustronny NORTHRUGS Panama, 80x250 cm
80×250 cm, shaggy, jednokolorowa
W magazynie
Naturalny chodnik z juty 80x200 cm Bouclé – Hanse Home
80×200 cm, do pokoju, chodniki
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Beżowy dywan odpowiedni do prania 200x290 cm Pompei 1612 – Ayyildiz Carpets
200×290 cm, do pokoju, shaggy
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Dywan Universal Balaki, 160x230 cm
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynieDostawa gratis
Dywan Vitaus Zinno Yesil, ⌀ 100 cm
⌀ 100 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Ciemnoszary dywan odpowiedni na zewnątrz 160x230 cm Giza – Ayyildiz Carpets
160×230 cm, zewnętrzna, shaggy
Dostępne w 2 sklepach

Dywan Universal Moar Hakuna, 140x200 cm
140×200 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Długi dywan jutowy do przedpokoju, 80 x 200 cm
Do pokoju, jutowa, naturalna
W magazynie
Dywan Universal Parma Garro, 140x200 cm
140×200 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Dywan Universal Parma Garro, 160x230 cm
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Dywaniki na schody zestaw 16 szt. 20x65 cm Floral Path – Vitaus
20×65 cm, do pokoju, nakładki na schody
W magazynie
Kremowy dywan odpowiedni do prania 160x230 cm Sky – Ayyildiz Carpets
160×230 cm, do pokoju, shaggy
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Czarno-biały wełniany dywan dwustronny tkany ręcznie 160x230 cm Donna – Hanse Home
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Szarokremowy dywan odpowiedni do prania 240x340 cm Rocco Dark Cream – Elle Decoration
240×340 cm, do pokoju, shaggy

Dywan 120x180 cm Dottie Multi – Universal
120×180 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Bambusowy chodnik w naturalnym kolorze 60x200 cm – Casa Selección
60×200 cm, do pokoju, chodniki
W magazynie
Dywan 200x290 cm Parma Garro – Universal
200×290 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Dywan Mirelo cream/beige 160x230 cm
Do pokoju, nowoczesna, gotowa
W magazynie
Zielony dywan wełniany 160x230 cm – Flair Rugs
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynieDostawa gratis
Kremowy chodnik z juty 80x200 cm Bouclé – Hanse Home
80×200 cm, do pokoju, chodniki
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Dywan Universal Mirva Multi, 160x230 cm
160×230 cm, do pokoju, jutowa
W magazynie
Niebieski wełniany dywan Flair Rugs Aubusson, 120x180 cm
120×180 cm, do pokoju, shaggy
W magazynieDostawa gratisNajlepsze produkty od Bonami

Marmurowa deska do krojenia 21x31 cm Marmore – Premier Housewares
Kwadratowa

Kremowa/w kolorze złota lampa stołowa z tekstylnym kloszem (wysokość 47 cm) Yakamoz – Opviq lights
Włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Ceramiczne miski dla psa zestaw 2 szt. Dumbi – Kave Home
Miski dla psów
W magazynie
Obrazy zestaw 3 szt. 15x15 cm – Wallity
15×15 cm, zestawy
W magazynie
Zielone kompostowniki zestaw 2 szt. 125 l – Maximex
W magazynie
Wisząca suszarka na pranie w kolorze srebra 11 m Gale – Metaltex
96×31×31 cm, wisząca, wewnętrzna
W magazynie
Forma do pieczenia z litego aluminium w kolorze złota Bonami Selection Volcania
24×24 cm, ⌀ 24 cm, metalowa, teflonowa
W magazynie
12-częściowy zestaw kremowych naczyń z kamionki Bonami Selection Malia
W magazynie
Poszewki na poduszki zestaw 2 szt. 43x43 cm – Mila Home
43×43 cm, jednokolorowa
W magazynie
Wycieraczka 45x75 cm Mix Mats – Hanse Home
45×75 cm, prostokątna
W magazynie
Stalowy regulowany podwójny karnisz 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Metalowa
W magazynie
Zielono-szary dywan Flair Rugs Cosmos, 120x170 cm
120×170 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Kieliszki zestaw 6 szt. do wódki 50 ml – Lyngby Glas
Zestawy, na kieliszki
W magazynie
Kosz na śmieci z pedałem ze stali nierdzewnej w kolorze złota 3 l Leman – Wenko
25×17×22 cm, do malowania, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Czarny metalowy ociekacz 43x23,5 cm Radka – Orion
W magazynie
Porcelanowy zestaw na przyprawy Whiteline – Orion
Zestawy przypraw, ręczne młynki
W magazynie
Termos obiadowy Termo – Orion
W magazynie
Beżowy puf z materiału bouclé Ejby – House Nordic
Skandynawska, prostokątna, okrągła
W magazynie




































































