








Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Pościel flanelowa Autumn Forest naszej marki 4Home wprowadzi do sypialni ciepłą atmosferę jesiennej przyrody. Biała pościel z motywem jeleni, drzew i liści w czarnych i szarych odcieniach wygląda elegancko, a jednocześnie przytulnie. Dzięki 100% flaneli bawełnianej powierzchnia jest delikatna, miękka i przyjemna w dotyku, zapewniając maksymalny komfort podczas snu. Materiał doskonale utrzymuje ciepło, dlatego nadaje się szczególnie na chłodniejsze pory roku. Praktyczne zapięcie na zamek błyskawiczny zapewnia łatwe nakładanie i wygodną obsługę. Pościel posiada certyfikat OEKO-TEX Standard 100, który potwierdza jej bezpieczeństwo dla zdrowia i jakość. Konserwacja jest prosta – pościel można prać w temperaturze 40°C,suszyć w suszarce i prasować w temperaturze do 150°C, bez utraty kształtu i miękkości. Zestaw jest przeznaczony do łóżka pojedynczego o przedłużonej długości 140 × 220 cm i 70 × 90 cm i docenią go wszyscy, którzy szukają połączenia wygody, stylowego designu i łatwej konserwacji. Dzięki ponadczasowemu motywowi doskonale pasuje do nowoczesnych i tradycyjnych wnętrz. Główne zalety produktu ciepła i delikatna flanela bawełniana certyfikat OEKO-TEX Standard 100 zapięcie na zamek błyskawiczny dla łatwego użytkowania nadaje się do suszarki, łatwa konserwacja uniwersalny wzór z motywami jesiennymi Zawartość opakowania 1x poszwa na kołdrę 140 × 220 cm 1x poszewka na poduszkę 70 × 90 cm
| Rodzaj | Łóżko jednoosobowe |
|---|---|
| Materiał | Flanel |
| Zapinanie | Zamek |
| Motywy | Jesień |
| Kolor | Szara |
| 4home | 4HOME |
| Gramatura | 140 g/m2 |
| Prasowanie | Zalecamy prasowanie w średniej temperaturze |
| Rodzaj łóżka | Łóżko pojedyncze przedłużona długość |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 140 x 220 cm, 70 x 90 cm |
| Rozmiary kołdry | 140 x 220 cm |
| Rozmiary poduszki | 70 x 90 cm |
| Suszarka | Tak |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4Home |

Jesienna, łóżko dwuosobowe, francuska
W magazynie
Jednokolorowa, w gwiazdy, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, mikroflanel, poliestrowa
W magazynie
Bawełniana, poliestrowa
W magazynie
Zamek
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, bożonarodzeniowa
W magazynie
Bawełniana, zamek
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Poliestrowa
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, mikroflanel, poliestrowa
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, mikroflanel, poliestrowa
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie

Bawełniana, flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Jednokolorowa, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, krepowa
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa, zamek
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Poliestrowa
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, poliestrowa
W magazynie
Bawełniana, zamek
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
Stojąca, plastikowa
W magazynie

Zaciemniająca, nowoczesna, jednokolorowa
W magazynie
Ceramiczna
W magazynie
Zestawy, na kawę, ze stojakiem
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Zapachowa, sztukowa
W magazynie
Plastikowa, bożonarodzeniowa
W magazynie
Szklana
W magazynie

Zaciemniająca, do drzwi, jednokolorowa
W magazynie
Plażowa, sztukowa
W magazynie
Szklana, na żywność
W magazynie

Prostokąt, tekstylna
W magazynie
Łańcuchy świetlne, akumulatorowa
W magazynie
180×200 cm, ochraniacze na materac
W magazynie
Sztukowa
W magazynie