








Klienci najczęściej wspominają
Zobacz recenzjeNajlepsza cena z ostatnich 30 dni: 129,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Ciepła pościel flanelowa z subtelnym motywem sprawi, że długie zimne noce staną się Twoją ulubioną porą roku. Delikatny wzór plastra miodu w połączeniu bieli i pomarańczy zamieni Twoją sypialnię w idealne miejsce do relaksu, a miękki materiał ogrzeje nawet największych zmarzluchów. Delikatna flanela bawełniana jest cudownie miękka i ciepła dzięki typowemu włosiu, co czyni ją idealną na chłodne jesienne i zimowe noce. Pościel jest identyczna po obu stronach i posiada zapięcie na zamek błyskawiczny. Zestaw zawiera: 1x poszewka na poduszkę 70 x 90 cm 1x poszwa na kołdrę 140 x 200 cm
| Rodzaj | Łóżko jednoosobowe |
|---|---|
| Materiał | Flanel |
| Zapinanie | Zamek |
| Motywy | Jesień |
| 4home | 4HOME |
| Gramatura | 140 g/m2 |
| Prasowanie | Zalecamy prasowanie w średniej temperaturze |
| Rodzaj łóżka | Łóżko pojedyncze standard |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
| Rozmiary kołdry | 140 x 200 cm |
| Rozmiary poduszki | 70 x 90 cm |
| Suszarka | Tak |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4Home |
Klienci najczęściej wspominają
Opinie użytkowników
Nie kupowałam dla siebie, lecz jako prezent.
To jest ładne, dobra jakość i cena.
Przyjemny materiał, kolory w porządku.
Kolor na zdjęciu różni się od rzeczywistego, ale poza tym wykonanie jest solidne, zostawiam sobie.
Doskonały miękki materiał na okres przejściowy między zimą a latem.

Jesienna, łóżko jednoosobowe, flanelowa
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Mikrofibra
W magazynie
160×200 cm, jednokolorowa, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
140×220 cm, jednokolorowa, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, flanelowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa, mikroplusz
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Flanelowa, guziki
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, krepowa, zamek
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, zamek
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
200×200 cm, lniana, zamek
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
220×200 cm, łóżko dwuosobowe, francuska
W magazynie
Flanelowa, guziki
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
200×220 cm, lniana, zamek
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
200×200 cm, lniana, zamek
W magazynie
Jednokolorowa, francuska, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, mikroflanel, poliestrowa
W magazynie
Bawełniana, guziki
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie

Łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Obrusy bożonarodzeniowe, okrągła, prostokątna
W magazynie
Średnica
W magazynie
Zapachowa, dekoracyjna, sztukowa
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie