








Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 97,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Magią ciszy zimowego lasu teraz możesz cieszyć się w swojej sypialni. Pościel z mikroflaneli z prostym zimowym motywem w skandynawskim designie będzie świetnym towarzyszem na chłodne noce. Brązowo-żółte choinki na białym tle przywodzą magię zaśnieżonych równin, dzięki czemu zaśniesz szybciej, niż pierwszy płatek śniegu spadnie na ziemię. Ponadto pościel jest miękka i ciepła, zapewni komfort podczas najzimniejszych nocy. Mikroflanela szybko schnie, nie wymaga prasowania, nie gniecie się, jest delikatna dla wrażliwej skóry. Poczuj urok nordyckiej kolekcji tekstyliów domowych, która w szczególny sposób czerpie inspirację z popularnego skandynawskiego designu i dodaje harmonii skandynawskiego życia do Twojego domu. W kolekcji Nordic każdy znajdzie coś dla siebie: delikatne pastelowe kolory, dopasowanie neutralnych kolorów, motywy naturalne i zwierzęce czy tradycyjne wzory folklorystyczne. Komplet zawiera: • 1 poszewkę na poduszkę 70 x 90 cm • 1 poszwę na kołdrę 140 x 220 cm
| Rodzaj | Łóżko jednoosobowe |
|---|---|
| Materiał | Mikroflanel, Poliester |
| Zapinanie | Zamek |
| Motywy | Bożonarodzeniowe |
| 4home | 4HOME |
| Gramatura | 240 g/m2 |
| Rodzaj łóżka | Łóżko pojedyncze przedłużona długość |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 140 x 220 cm, 70 x 90 cm |
| Rozmiary kołdry | 140 x 220 cm |
| Rozmiary poduszki | 70 x 90 cm |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4Home |

Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe, mikroflanel
W magazynie
Kwiaty, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Kwiaty, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana, poliestrowa
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Poliestrowa
W magazynie
Poliestrowa
W magazynie
Jednokolorowa, zwierzęta, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa, bożonarodzeniowa
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Kwiaty, zamek
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Poliestrowa, mikroplusz
W magazynie
140×220 cm, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Jednokolorowa, w gwiazdy, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra, bożonarodzeniowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, mikroflanel, poliestrowa
W magazynie
Jesienna, łóżko dwuosobowe, francuska
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Jednokolorowa, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
135×200 cm, jednokolorowa, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Bawełniana, flanelowa, mikrofibra
W magazynie
140×200 cm, jesienna, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
W serduszka, kwiaty, jesienna
W magazynie
Kwiaty, bawełniana satyna, satynowa
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
Zapachowa, dekoracyjna, sztukowa
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie