









Klienci najczęściej wspominają
Zobacz recenzjeNajlepsza cena z ostatnich 30 dni: 129,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Spraw, by każda noc, nie tylko ta mroźna, była dla Ciebie przyjemna! Pomoże Ci w tym ta miękka pościel, która otuli Cię do snu. Stylowa flanelowa pościel z magicznymi motywami świątecznymi, która łączy szarości i biel, z pewnością wprowadzi Cię w dobry nastrój. Delikatna bawełniana flanela jest niezwykle miękka w dotyku i zapewnia ciepło, pościel jest zatem doskonała na chłodne jesienne i zimowe noce. Pościel jest obustronna - z jednej strony wzór świąteczny z jeleniami, drzewami i ozdobami, z drugiej strony motyw płatków śniegu w różnych kształtach - można ją dowolnie łączyć, codziennie zmieniając swoje łóżko. Dla zapewnienia najwyższego komfortu pościel posiada praktyczne zapięcie na zamek błyskawiczny.. Komplet zawiera: 1x poszewkę na poduszkę 70 x 90 cm 1x poszwę na kołdrę 140 x 200 cm
| Rodzaj | Łóżko jednoosobowe |
|---|---|
| Materiał | Bawełna, Flanel |
| Zapinanie | Zamek |
| Motywy | Bożonarodzeniowe |
| Kolor | Szara |
| 4home | 4HOME |
| Gramatura | 140 g/m2 |
| Prasowanie | Zalecamy prasowanie w średniej temperaturze |
| Rodzaj łóżka | Łóżko pojedyncze standard |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
| Rozmiary kołdry | 140 x 200 cm |
| Rozmiary poduszki | 70 x 90 cm |
| Suszarka | Tak |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4Home |
Klienci najczęściej wspominają
Opinie użytkowników
Nie polecam produktu, materiał jest cienki, słabej jakości. Włókno raczej sztuczne, uszyte niedbale. Produkt zwracam, mam nadzieję, że przynajmniej zwrot przebiegnie bez problemów.
Niskiej jakości, cienki materiał.
Jestem zadowolona z jakości, koloru, ze wszystkiego – polecam, jest na zamek, cudowne. Jedyne, co bym jeszcze dodała, to małą poduszeczkę – jesteśmy przyzwyczajeni do małych poduszeczek, wtedy byłby to wspaniały zestaw.
Przyjemny materiał, ładny design.
przyjemny bawełniany materiał, rzeczywistość odpowiada zdjęciu, po praniu pościel zachowała swój kształt, dobrze uszyte
Wysokiej jakości materiał, na pewno jeszcze kupię z innym wzorem. Mogę tylko polecić.

Łóżko jednoosobowe, mikroflanel, poliestrowa
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko dwuosobowe, francuska
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, zamek
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Poliestrowa
W magazynie
140×220 cm, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
Kwiaty, mikrofibra
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana, zamek
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra, bawełniana satyna
W magazynie
140×220 cm, jednokolorowa, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Kwiaty, mikrofibra
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Jednokolorowa, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Francuska, flanelowa, zamek
W magazynie
Poliestrowa, zamek
W magazynieDostawa gratis
Mikrofibra
W magazynie
Zwierzęta, jesienna, łóżko jednoosobowe
W magazynie

Łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Obrusy bożonarodzeniowe, okrągła, prostokątna
W magazynie
Średnica
W magazynie
Zapachowa, dekoracyjna, sztukowa
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie