







Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Ciepła pościel z mikroflaneli, którą z chęcią otuli się każdy zmarzluch. Uprzyjemnij sobie zimne mroźne noce w tej kosmatej pościeli, z której nie będzie Ci się chciało wstawać rano za nic na świecie. Uniwersalny design w kolorze białym z czarnymi, szarymi i złotymi pierścieniami i kropkami może zdobić Twoją sypialnię przez całą zimę, z pewnością ożywi każdy dom.Pościel z mikroflaneli jest cudownie miękka i ciepła - idealny towarzysz na zimowe wieczory dla małych i większych zmarzluchów. Mikroflanela szybko schnie, nie wymaga prasowania nie gniecie się i jest delikatna nawet dla skóry wrażliwej. Pościel jest z obu stron taka sama i posiada praktyczne zapięcie na suwak.Komplet zawiera: 1x poszewkę na poduszkę 70 x 80 cm 1x poszwę na kołdrę 160 x 200 cm
| Szerokość: | 160 cm |
|---|
| Rodzaj | Łóżko jednoosobowe, Łóżko dwuosobowe |
|---|---|
| Materiał | Mikroflanel, Poliester |
| Zapinanie | Zamek |
| Motywy | Kropki |
| Kolor | Biała |
| 4home | 4HOME |
| Gramatura | 240 g/m2 |
| Prasowanie | Nie wolno prasować |
| Rodzaj łóżka | Łóżko pojedyncze standard |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 160 x 200 cm, 70 x 80 cm |
| Rozmiary kołdry | 160 x 200 cm |
| Rozmiary poduszki | 70 x 80 cm |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4Home |

140×200 cm, w paski, kwiaty
W magazynie
140×200 cm, kwiaty, łóżko jednoosobowe
W magazynie
160×200 cm, kwiaty, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Jesienna, kropki, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Jednokolorowa, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe, bawełniana
W magazynie
Kropki, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
W gwiazdy, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
220×200 cm, kwiaty, łóżko dwuosobowe
W magazynie
W paski, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
160×200 cm, kwiaty, łóżko jednoosobowe
W magazynie
140×200 cm, w serduszka, łóżko jednoosobowe
W magazynie
200×220 cm, w serduszka, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
W paski, w gwiazdy, łóżko jednoosobowe
W magazynie
W gwiazdy, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
W gwiazdy, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
140×200 cm, kropki, łóżko jednoosobowe
W magazynie
160×200 cm, jednokolorowa, łóżko jednoosobowe
W magazynie
160×200 cm, kwiaty, łóżko jednoosobowe
W magazynie
160×200 cm, jednokolorowa, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Kwiaty, zwierzęta, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, krepowa
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
W serduszka, łóżko dwuosobowe, bawełniana
W magazynie
140×200 cm, kwiaty, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie

Kwiaty, francuska, bawełniana satyna
W magazynie