





Wymiary 160×200 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Pościel z kory w nowoczesnym stylu dosłownie rozświetli Twoją sypialnię. Połączenie żółtego, białego i czarnego koloru wraz z abstrakcyjnym przedstawieniem kwiatów i liści przyniosą mile widziane ożywienie w każdym wnętrzu. Świetny dodatek dla miłośników łatwego utrzymania i oryginalnych wzorów. Praktyczna kora bawełniana to świetny materiał do łatwego utrzymania, ponieważ łączy w sobie miękkość i wygodę bawełny z praktyczną obróbką bez prasowania. Pościel zapinana jest na zamek, wzór z obu stron jest taki sam. Zestaw zawiera: • 1 poszewkę na poduszkę 70 x 80 cm • 1 poszwę na kołdrę 160 x 200 cm
| Szerokość: | 160 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 200 cm |
| Rodzaj | Łóżko jednoosobowe, Łóżko dwuosobowe |
|---|---|
| Materiał | Bawełna, Krepa |
| Zapinanie | Zamek |
| Motywy | Kwiaty |
| Kolor | Żółta |
| 4home | 4HOME |
| Prasowanie | Nie wolno prasować |
| Rodzaj łóżka | Łóżko pojedyncze standard |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 160 x 200 cm, 70 x 80 cm |
| Rozmiary kołdry | 160 x 200 cm |
| Rozmiary poduszki | 70 x 80 cm |
| Suszarka | Nie |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4Home |

200×220 cm, kwiaty, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Jednokolorowa, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
140×200 cm, łóżko jednoosobowe, mikroflanel
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, mikroflanel, poliestrowa
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Jednokolorowa, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
140×200 cm, jesienna, łóżko jednoosobowe
W magazynie
140×200 cm, kwiaty, bawełniana
W magazynie
Jednokolorowa, zwierzęta, łóżko jednoosobowe
W magazynie
140×200 cm, jesienna, łóżko jednoosobowe
W magazynie
140×220 cm, w gwiazdy, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
140×220 cm, łóżko jednoosobowe, mikroflanel
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, poliestrowa
W magazynie
Francuska, bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
140×200 cm, zwierzęta, łóżko jednoosobowe
W magazynie
W serduszka, kropki, łóżko jednoosobowe
W magazynie
160×200 cm, w serduszka, kropki
W magazynie
Łóżko dwuosobowe, bawełniana, guziki
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Bawełniana, poliestrowa
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, poliestrowa
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Jednokolorowa, kwiaty, łóżko dwuosobowe
W magazynie

Łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Obrusy bożonarodzeniowe, okrągła, prostokątna
W magazynie
Średnica
W magazynie
Zapachowa, dekoracyjna, sztukowa
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie