







Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 175,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Pozwól sobie na odrobinę luksusu dzięki bawełnianej pościeli z muślinu. Lekka pościel z popularnego materiału będzie doskonałym dodatkiem nie tylko do nowoczesnej sypialni. Jednokolorowe wykonanie doskonalekomponuje się z innymi dodatkami i meblami, a dzięki przewiewnemu, delikatnemu materiałowi będziesz spać wygodnie i komfortowo. Pościel ma zapięcie na zamek błyskawiczny. Muślin (tzw. podwójna gaza) to delikatnie tkany, oddychający materiał wykonany 100% z bawełny. Charakteryzuje się delikatną strukturą, przyjemną w dotyku, z pewnością pokochasz go za jego przewiewność i miękkość – delikatnie otuli nawet najbardziej wrażliwą skórę. Z każdym praniem staje się coraz bardziej miękki, a ponadto nie trzeba go prasować. To wyjątkowy dodatek z nutką luksusu do każdej sypialni, który zapewni Ci doskonale komfortowy sen przez cały rok. Zestaw zawiera: 1x poszewka na poduszkę 70 x 80 cm 1x poszwa na kołdrę 160 x 200 cm
| Rodzaj | Łóżko jednoosobowe, Łóżko dwuosobowe |
|---|---|
| Materiał | Bawełna, Muślin |
| Zapinanie | Zamek |
| Motywy | Jednokolorowe |
| 4home | 4HOME |
| Gramatura | 140 g/m2 |
| Prasowanie | Wykonanie niegniecące |
| Rodzaj łóżka | Łóżko pojedyncze standard |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 160 x 200 cm, 70 x 80 cm |
| Rozmiary kołdry | 160 x 200 cm |
| Rozmiary poduszki | 70 x 80 cm |
| Suszarka | Tak |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4Home |

Jednokolorowa, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa, mikroplusz
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana, krepowa, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana, poliestrowa
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
Mikrofibra
W magazynie
160×200 cm, jednokolorowa, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra, bawełniana satyna
W magazynie
Bawełniana, krepowa
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Bawełniana, krepowa, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra, zamek
W magazynie
Bawełniana, krepowa, mikrofibra
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
W paski, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa, mikroplusz
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, flanelowa
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, guziki
W magazynie
Kwiaty, francuska, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie

Łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Obrusy bożonarodzeniowe, okrągła, prostokątna
W magazynie
Średnica
W magazynie
Zapachowa, dekoracyjna, sztukowa
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie