










Klienci najczęściej wspominają
Zobacz recenzjeOtrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Elegancka pościel z miękkiego mikrowłókna do stylowej sypialni. Popularny kolor benzynowy w połączeniu z białym geometrycznym wzorem z pewnością przyciągnie wzrok już od pierwszego wejrzenia i sprawi, że wnętrze nabierze nowoczesnego stylu. Pościel jest dwustronna - jedna strona w geometryczny wzór, a druga w jednolitym kolorze. Przyjemny, przewiewny materiał zapewni komfortowy sen i maksymalną wygodę. Pościel jest wyposażona w zamek błyskawiczny.Gładkie mikrowłókno jest bardzo przyjemne w dotyku, jego faktura przypomina jedwab. Jest lekkie, miękkie i zachowuje swoje piękne, bogate kolory przez długi czas. Jest również łatwe w utrzymaniu, ponieważ bardzo szybko schnie, mało się gniecie i nie kulkuje się.Komplet zawiera: 2 poszewki na poduszkę 70 x 90 cm 2 poszwy na kołdrę 140 x 200 cm
| Szerokość: | 140 cm |
|---|
| Rodzaj | Łóżko jednoosobowe |
|---|---|
| Materiał | Mikrofibra, Poliester |
| Zapinanie | Zamek |
| Motywy | Jednokolorowe |
| Kolor | Biała |
| 4home | 4HOME |
| Rodzaj łóżka | Łóżko pojedyncze standard |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
| Rozmiary kołdry | 140 x 200 cm |
| Rozmiary poduszki | 70 x 90 cm |
| Sezon | Kolekcja wiosenna |
| Zalecane pranie | 30 °C |
| Producent | 4Home |
Klienci najczęściej wspominają
Opinie użytkowników
Chcieliśmy mikrofibry.
100% satysfakcji
Pościel wykonana jest z wysokiej jakości materiału. Doskonale leży i jest bardzo przyjemna.
delikatne w dotyku
nie wiem
dobra jakość

140×200 cm, kropki, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Kropki, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Łóżko dwuosobowe
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, mikroflanel, poliestrowa
W magazynie
140×200 cm, łóżko jednoosobowe, mikroflanel
W magazynie
W gwiazdy, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Jednokolorowa, łóżko jednoosobowe, mikroflanel
W magazynie
Jednokolorowa, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Łóżko dwuosobowe, bawełniana, guziki
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Francuska, bawełniana, zamek
W magazynie
200×220 cm, kwiaty, łóżko dwuosobowe
W magazynie
W serduszka, kropki, łóżko jednoosobowe
W magazynie
160×200 cm, w serduszka, kropki
W magazynie
Jednokolorowa, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
140×200 cm, kropki, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
140×200 cm, kwiaty, bawełniana
W magazynie
140×200 cm, zwierzęta, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Bawełniana, guziki
W magazynie
Kropki, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
W gwiazdy, łóżko jednoosobowe, mikroflanel
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, poliestrowa
W magazynie
W paski, łóżko jednoosobowe, krepowa
W magazynie
140×200 cm, jesienna, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Bożonarodzeniowa
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie