










Wymiary 140×200 cm
Klienci najczęściej wspominają
Zobacz recenzjeOtrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Elegancka pościel bawełniana Harmony oferuje nie tylko komfort, ale także styl do sypialni. Jasnoróżowy kolor w połączeniu z subtelnym wzorem gałązek nadaje pościeli delikatny i romantyczny charakter, wprowadzając harmonię i spokój do przestrzeni. Wykonana 100% z bawełny pościel jest miękka w dotyku i gwarantuje spokojny sen każdej nocy. Pościel jest dwustronna - jedna strona jest jasnoróżowa w białe i ciemnoróżowe gałązki, druga strona jest biała w ciemnoróżowe i jasnoróżowe gałązki. Można więc dowolnie ją łączyć i zmieniać swoje łóżko każdego dnia. Pościel posiada zamek błyskawiczny dla maksymalnej wygody. Zestaw zawiera: 1x poszwa na poduszkę 70 x 90 cm 1x poszwa na kołdrę 140 x 200 cm
| Szerokość: | 140 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 200 cm |
| Rodzaj | Łóżko jednoosobowe |
|---|---|
| Materiał | Bawełna |
| Zapinanie | Zamek |
| Motywy | Kwiaty |
| Kolor | Różowa |
| 4home | 4HOME |
| Gramatura | 115 g/m2 |
| Prasowanie | Zalecamy prasowanie w średniej temperaturze |
| Rodzaj łóżka | Łóżko pojedyncze standard |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
| Rozmiary kołdry | 140 x 200 cm |
| Rozmiary poduszki | 70 x 90 cm |
| Sezon | Kolekcja wiosenna |
| Suszarka | Tak |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4Home |
Klienci najczęściej wspominają
Opinie użytkowników
Zapięcie jest na zamek błyskawiczny, znacznie wygodniejsze niż plastikowe guziki, które czasami łamały się podczas prania.
Nie znalazłam żadnej.
wygląda dokładnie jak na zdjęciu, ale jeszcze nie zostało „wypróbowane”
wyglądają pięknie, przyjemnie
Pościel byłaby piękna, gdyby jedna poszewka po praniu nie była jaśniejsza ☹️ i nie, to nie jest wina prania.
Regularnie zamawiam dla całej rodziny. Te pościele z 4home są u nas od wielu lat NAJLEPSZE.

Jednokolorowa, łóżko jednoosobowe, mikroflanel
W magazynie
140×200 cm, kropki, łóżko jednoosobowe
W magazynie
140×200 cm, kwiaty, łóżko jednoosobowe
W magazynie
W gwiazdy, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
200×220 cm, w serduszka, łóżko dwuosobowe
W magazynie
W serduszka, łóżko dwuosobowe, bawełniana
W magazynie
W gwiazdy, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
W paski, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
140×200 cm, w paski, kwiaty
W magazynie
W gwiazdy, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
W paski, łóżko jednoosobowe, mikroflanel
W magazynie
140×200 cm, kwiaty, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Bawełniana, krepowa
W magazynie
Kropki, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Jednokolorowa, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
160×200 cm, kwiaty, łóżko jednoosobowe
W magazynie
140×200 cm, w serduszka, łóżko jednoosobowe
W magazynie
160×200 cm, jednokolorowa, łóżko jednoosobowe
W magazynie
220×200 cm, kwiaty, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Jednokolorowa, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
W paski, w gwiazdy, łóżko jednoosobowe
W magazynie
160×200 cm, jednokolorowa, łóżko jednoosobowe
W magazynie
160×200 cm, kwiaty, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Jesienna, kropki, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, krepowa
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie

Kwiaty, francuska, bawełniana satyna
W magazynie