


Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 191,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Luksusowa czeska pościel bawełniana zapewniająca komfortowy sen Pościel z bawełny popeliny oferuje wyjątkową jakość i wygodę. Dzięki delikatności i precyzyjnemu wykonaniu będziesz cieszyć się spokojnym snem każdej nocy. Barwienie reaktywne zapewnia, że kolory pozostaną nasycone nawet po częstym praniu. Pościel została zaprojektowana tak, aby była trwała i zawsze wyglądała jak nowa. Kombinacja kolorów podkreśli nowoczesny i romantyczny wystrój sypialni. Kolory DUO można zmieniać, po prostu odwracając kołdrę lub poduszkę. Popielina charakteryzuje się delikatnością i lekkością, a jednocześnie jest bardzo mocna i wytrzymała. Praktyczne zapięcie na zamek błyskawiczny ułatwia zmianę pościeli. Pościel jest produkowana w Czechach, ręcznie szyta w fabryce w Petrovicach u Sedlčan. Zestaw zawiera: 2x poszewka na poduszkę 70 x 90 cm 1x poszwa na kołdrę 220 x 200 cm
| Rodzaj | Francuskie |
|---|---|
| Materiał | Bawełna |
| Zapinanie | Zamek |
| 4home | 4HOME |
| Gramatura | 120 g/m2 |
| Prasowanie | Zalecamy prasowanie w średniej temperaturze |
| Rodzaj łóżka | Łóżko podwójne standard |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 220 x 200 cm, 2 szt. 70 x 90 cm |
| Rozmiary kołdry | 220 x 200 cm |
| Rozmiary poduszki | 70 x 90 cm |
| Zalecane pranie | 60 °C |
| Producent | B.E.S. Petrovice |

Kwiaty, zwierzęta, łóżko jednoosobowe
W magazynie
140×200 cm, kwiaty, łóżko jednoosobowe
W magazynie
140×200 cm, w paski, kwiaty
W magazynie
Jesienna, kropki, łóżko dwuosobowe
W magazynie
160×200 cm, jednokolorowa, łóżko jednoosobowe
W magazynie
W serduszka, łóżko dwuosobowe, bawełniana
W magazynie
200×220 cm, w serduszka, łóżko dwuosobowe
W magazynie
140×200 cm, w paski, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe, bawełniana
W magazynie
160×200 cm, kwiaty, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, krepowa
W magazynie
140×200 cm, kropki, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
W paski, w gwiazdy, łóżko jednoosobowe
W magazynie
W gwiazdy, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
160×200 cm, kwiaty, łóżko jednoosobowe
W magazynie
160×200 cm, kwiaty, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Kropki, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
W gwiazdy, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
160×200 cm, jednokolorowa, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
W paski, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
W gwiazdy, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
140×200 cm, w serduszka, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Jednokolorowa, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
160×200 cm, jednokolorowa, łóżko jednoosobowe
W magazynie
160×200 cm, kwiaty, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie