









Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 159,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Zasypiaj pod niebem pełnym błyszczących gwiazd z oryginalną bawełnianą pościelą. Kontrastowe połączenie granatu i żółci nada Twojemu domowi niepowtarzalny styl. Subtelny motyw gwiazd na granatowym tle tworzy wrażenie nocnego nieba dla harmonijnego zasypiania. Pościel została wykonana z miękkiej i przyjemnej 100% bawełny, co gwarantuje maksymalny komfort i dobry sen. Pościel jest obustronna - z jednej strony niebieska z wzorem, druga strona jest jednokolorowa, żółta. Można ją zatem dowolnie łączyć, zmieniając wygląd łóżka każdego dnia. Dla zapewnienia najwyższego komfortu pościel posiada praktyczne zapięcie na zamek błyskawiczny. Komplet zawiera: 2x poszewkę na poduszkę 70 x 90 cm 1x poszwę na kołdrę 220 x 200 cm
| Rodzaj | Francuskie |
|---|---|
| Materiał | Bawełna |
| Zapinanie | Zamek |
| Motywy | Gwiazdy |
| Kolor | Niebieska |
| 4home | 4HOME |
| Prasowanie | Zalecamy prasowanie w średniej temperaturze |
| Rodzaj łóżka | Łóżko podwójne standard |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 220 x 200 cm, 2 szt. 70 x 90 cm |
| Rozmiary kołdry | 220 x 200 cm |
| Rozmiary poduszki | 70 x 90 cm |
| Suszarka | Tak |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4Home |

W gwiazdy, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
W gwiazdy, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Jednokolorowa, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Jednokolorowa, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe, bawełniana
W magazynie
Bawełniana satyna, satynowa, guziki
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, w gwiazdy, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Francuska, bawełniana, zamek
W magazynie

Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe, bawełniana
W magazynie
W paski, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Jednokolorowa, francuska, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, mikroflanel, poliestrowa
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa, bożonarodzeniowa
W magazynie
Kwiaty, łóżko dwuosobowe, bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, poliestrowa
W magazynie
Bawełniana satyna, satynowa, guziki
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, krepowa
W magazynie
200×220 cm, kwiaty, bawełniana
W magazynie
Bawełniana, krepowa, mikrofibra
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, mikroflanel, poliestrowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, zamek, mikroplusz
W magazynie
Kwiaty, w gwiazdy, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Stojąca, plastikowa
W magazynie

Zaciemniająca, nowoczesna, jednokolorowa
W magazynie
Ceramiczna
W magazynie
Zestawy, na kawę, ze stojakiem
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Zapachowa, sztukowa
W magazynie
Plastikowa, bożonarodzeniowa
W magazynie
Szklana
W magazynie

Zaciemniająca, do drzwi, jednokolorowa
W magazynie
Plażowa, sztukowa
W magazynie
Szklana, na żywność
W magazynie

Prostokąt, tekstylna
W magazynie
Łańcuchy świetlne, akumulatorowa
W magazynie
180×200 cm, ochraniacze na materac
W magazynie
Sztukowa
W magazynie